Vi som jobbar här

Vi som jobbar här

Cecilia Andersson

Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796093

E-post: cecilia@xbase.se

Nisse Andersson

Auktoriserad Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796099

E-post: nisse@xbase.se

Susanne Hag

Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796091

E-post: susanne.hag@xbase.se

Emma-Lotta Baggens

Auktoriserad Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796097

E-post: emma@xbase.se

Eva Dahlberg

Auktoriserad Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796092

E-post: eva@xbase.se

Eva Goop

Auktoriserad Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796084

E-post: eva.goop@xbase.se

Anna-Lena Liss

Auktoriserad lönekonsult

Direktnummer: 0247-796086

E-post: anna-lena@xbase.se

Anders Jansson

VD

Direktnummer: 0247-796180

E-post: anders@xbase.se

Monika Lundback

Personalansvarig & HR-konsult

Direktnummer: 0247-796082

E-post: monika@xbase.se

Susanne Norberg

Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796098

E-post: susanne@xbase.se

Åsa Ronnefalk

Auktoriserad lönekonsult & Kvalitetsansvarig

Direktnummer: 0247-796087

E-post: asa.ronnefalk@xbase.se

Heléne Sunnanängs

Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796096

E-post: helene@xbase.se

Martin Öberg

Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796083

E-post: martin@xbase.se

Monika Lundback
Personalansvarig & HR-konsult

Vi vill träffa dig!

För att kunna göra bästa möjliga bedöming av ditt företags behov tror vi på det personliga mötet. Hör av dig så tar vi kontakt med dig inom kort!

Vi vill träffa dig!

För att kunna göra bästa möjliga bedömning av ditt företags behov tror vi på det personliga mötet. Hör av dig så tar vi kontakt med dig inom kort!

Monika Lundback
Personalansvarig & HR-konsult