Vi som jobbar här

Vi som jobbar här

Jessica Renklint

Lönekonsult

Direktnummer: 0247-796097

E-post: jessica@xbase.se

Lars Bäcksholm

VD/Rådgivare

Direktnummer: 073-0270570

E-post: lars@xbase.se

Eva Goop

Auktoriserad Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796084

E-post: eva.goop@xbase.se

Mattias Bergkvist

Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796083

E-post: mattias@xbase.se

Cecilia Andersson

Auktoriserad redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796093

E-post: cecilia@xbase.se

Eva Dahlberg

Auktoriserad Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796092

E-post: eva@xbase.se

Christine Hasselkrantz

Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796088

E-post: christine.hasselkrantz@xbase.se

Susanne Norberg

Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796098

E-post: susanne@xbase.se

Emma-Lotta Baggens

Auktoriserad Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-796181

E-post: emma@xbase.se

Hannah Sandin

Auktoriserad Redovisningskonsult, just nu mammaledig

Direktnummer: 0247-796085

E-post: hannah.sandin@xbase.se

Martina Skogs

Redovisningskonsult

Direktnummer: 0247-79 60 96

E-post: martina@xbase.se

Vi vill träffa dig!

För att kunna göra bästa möjliga bedöming av ditt företags behov tror vi på det personliga mötet. Hör av dig så tar vi kontakt med dig inom kort!

Vi vill träffa dig!

För att kunna göra bästa möjliga bedömning av ditt företags behov tror vi på det personliga mötet. Hör av dig så tar vi kontakt med dig inom kort!